EN

PL

Kancelaria

Home Kancelaria

Notariusz prowadząca kancelarię w 2005 roku ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, z wynikiem bardzo dobrym.
W latach 2005 – 2008 odbyła aplikację sądową przy Sądzie Okręgowym w Krośnie, zakończoną egzaminem sędziowskim na ocenę dobrą. W latach 2007-2010 odbyła aplikację Notarialną przy Izbie Notarialnej w Rzeszowie oraz złożyła egzamin notarialny na ocenę bardzo dobrą.
W trakcie aplikacji notarialnej oraz dwuletniej asesury pracowała w Kancelarii Notarialnej w Rzeszowie, Notariusza Teresy Panek – Wiśniowskiej.

 

Notariusz ukończyła również dwuletni certyfikowany kurs z zakresu prawa amerykańskiego, organizowany przez Centrum Prawa Amerykańskiego KUL oraz Chicago Kent Collage of Law w Chicago (IIT) oraz posiada certyfikat języka angielskiego Uniwersytetu Cambridge (FCE).
W 2002 roku odbyła wakacyjną praktykę w Metro Financial Services INC kancelarii prawno-finansowej w Chicago.

 
Kancelaria Notarialna zlokalizowana jest przy alei Tadeusza Rejtana 65 w Rzeszowie (C.H. Plaza II Piętro).
Do dyspozycji klientów są cztery funkcjonalne, klimatyzowane pomieszczenia (w tym dwa pomieszczenia przeznaczone do dokonywania czynności notarialnych) z dostępem do internetu Wi-Fi. Wejście jest możliwe bezpośrednio z parkingu wielopoziomowego, co jest dużym udogodnieniem, szczególnie dla osób niepełnosprawnych.

Kancelaria zatrudnia wykwalifikowaną Kadrę Pracowniczą w osobach:

 

Agnieszka Żołna - Koordynator Sekretariatu, Asystent Prawny

Jakub Nowak - Zastępca Notarialny

Mateusz Konieczny - Zastępca Notarialny

Michał Gontarz - Aplikant Notarialny

 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Kancelarii.

Oferujemy możliwość uzyskania informacji w języku angielskim.

 

Dewizą naszej kancelarii jest rzetelność, terminowość i szacunek dla klienta.